Новини

Головна> Новини > ІV етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

ІV етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

Змагання за Програмою «Рок – Шоу», Чемпіонат України  з акробатичного рок-н-ролу – IV етап серед пар та серед команд  формейшн  (рок-н-рол, бугі-вугі), (дорослі, юніори, юнаки, діти), проводились  20 жовтня  2019 року за  ініціативи Позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району» разом з Федерацією акробатичного рок-н-ролу України. Організаторами чемпіонату стали керівники клубу акробатичного рок-н-ролу «Діксі» Зульфугарова Світлана Олександрівна і Прокопенко Єгор Олександрович.   Місце проведення змагань: м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, 9, КЗ Палац культури «Орбіта».

ІV етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу проводився з метою широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом; подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі; підвищення рівня майстерності спортсменів; визначення рейтингу українських пар для відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях.

Змагання відбулись згідно Всеукраїнських Правил (Регламент) з акробатичного рок-н-ролу та Положення. Переможці визначались у кожному класі за скейтинг-системою. Спортсмени, які посіли 1-3 місце у кожній категорії  були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.